بیتوته بیتوته کوتاهی‌ست جهان در فاصله‌ی گناه و دوزخ... خورشید همچون دشنامی برمی‌آید و روز شرمساری جبران ناپذیری‌ست ...آه پیش از آنکه در اشک غرقه شوم چیزی بگو

بیتوته
بیتوته
شعر و ادب
مرداد 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
آرشیو

اخبار فرهنگی هنری

شرق

همشهری

آفتاب یزد

ایران

خبرگزاری مهر

ایسنا

ایرنا

خبرگزاری فارس

بی.بی.سی.پرشین

بازتاب

روز آن لاینموضوع بندی
سه‌شنبه 5 مهر‌ماه سال 1384
دفتر نظارت بر آثار احمد شاملو در تهران آغاز بکار کرد...(هفتان)
shamloo
در آستانه‌‏ی هشتادمین سال تولد" احمد شاملو" , شاعر , مترجم, محقق و روزنامه نگار معاصر , دفتر نظارت بر حفظ ونشر آثار" احمد شاملو" از هفته‌‏ی آینده در تهران آغاز به کار خواهد کرد .
به گزارش گروه فرهنگ و اندیشه ایلنا , فرزند ارشد احمد شاملو با اعلام این خبر افزود‌‏: دفتر نظارت بر آثار" احمد شاملو" , در راستای ساماندهی به روند تجدید چاپ آثار منتشره و نیز آمایش آثار منتشر نشده جهت انتشار , همسو با خانه‌‏ی" شاملو "با سرپرستی خانم "آیدا شاملو" در کرج , به طور مستمر در تهران فعال می شود .
"سیاوش شاملو" اظهار داشت‌‏: قریب به 150 عنوان اثر از" احمد شاملو" به جای مانده است که مطابق با آخرین تصحیح های او در اختیار علاقه مندان قرار می‌‏گیرد.
وی با تاکید بر آغازی نو در جهت ارایه‌‏ی هر چه دقیقتر آثار " ا. بامداد" گفت : خانه‌‏ی" شاملو" نیز در آینده‌‏ی نزدیک , فهرست کاملی را از آثار "احمد شاملو" و نیز آثار دیگران درباره‌‏ی وی , در اختیار مشتاقان قرار خواهد داد .
وی برگزاری جلسات شعر خوانی , اهدای جایزه‌‏ی شعر "شاملو" و انتشار یک نشریه فرهنگی , ادبی را جزو فعالیت های آتی دفتر نظارت بر حفظ و نشر آثار "احمد شاملو" ذکر و اضافه کرد‌ ‏: برای نیل به کلیه‌‏ی اهداف یاد شده و اجرای برنامه‌‏های این دفتر , از دوستانی که علاقه مند به همکاری باشند , استقبال خواهد شد .
"سیاوش شاملو" در پایان صندوق 7561- 15875 و نیز نشانی الکترونیکی SHAMLOU.OFFICE@GMAIL.COM را پاسخگوی دوستداران شعر و ادبیات اعلام کرد .

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 262367


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

علاقه مند به شعر و ادبیات... و نیروگاه با توجه به رشته ی تحصیلی (مهندسی مکانیک نیروگاه دانشگاه صنعت آب و برق تهران) در زمینه های مختلف نیروگاهی علاقه مند پژوهش و یادگیری هستم. ایمیل: jahanian4272@gmail.com
شناسنامه کامل من...

add home page
تابلو طلا